• ခေါင်းစီးအလံ ၁

MOXA ioLogik E1242 ယူနီဗာဆယ် ထိန်းချုပ်ကိရိယာများ Ethernet အဝေးထိန်း I/O

အကျဉ်းချုပ်ဖော်ပြချက်:

ioLogik E1200 Series သည် I/O data များကို ပြန်လည်ရယူရန်အတွက် အသုံးအများဆုံး protocol များကို ပံ့ပိုးပေးသောကြောင့် application အမျိုးမျိုးကို ကိုင်တွယ်နိုင်သည်။ IT အင်ဂျင်နီယာအများစုသည် SNMP သို့မဟုတ် RESTful API protocol များကို အသုံးပြုကြသော်လည်း OT အင်ဂျင်နီယာများသည် Modbus နှင့် EtherNet/IP ကဲ့သို့သော OT-based protocol များနှင့် ပိုမိုရင်းနှီးကြသည်။ Moxa ၏ Smart I/O သည် IT နှင့် OT အင်ဂျင်နီယာနှစ်ဦးစလုံးသည် တူညီသော I/O device မှ data များကို အဆင်ပြေစွာ ပြန်လည်ရယူနိုင်စေပါသည်။ ioLogik E1200 Series တွင် OT အင်ဂျင်နီယာများအတွက် Modbus TCP၊ EtherNet/IP နှင့် Moxa AOPC အပါအဝင် protocol ခြောက်ခုအပြင် IT အင်ဂျင်နီယာများအတွက် SNMP၊ RESTful API နှင့် Moxa MXIO library တို့ကိုလည်း အသုံးပြုနိုင်သည်။ ioLogik E1200 သည် I/O data များကို ပြန်လည်ရယူပြီး data များကို ဤ protocol များထဲမှ တစ်ခုခုသို့ တစ်ပြိုင်နက်တည်း ပြောင်းလဲပေးသောကြောင့် သင်၏ application များကို လွယ်ကူစွာနှင့် အားမစိုက်ဘဲ ချိတ်ဆက်နိုင်စေပါသည်။


ထုတ်ကုန်အသေးစိတ်

ထုတ်ကုန် တဂ်များ

အင်္ဂါရပ်များနှင့် အကျိုးကျေးဇူးများ

အသုံးပြုသူသတ်မှတ်နိုင်သော Modbus TCP Slave addressing
IIoT အပလီကေးရှင်းများအတွက် RESTful API ကို ပံ့ပိုးပေးသည်
EtherNet/IP အဒက်တာကို ပံ့ပိုးပေးသည်
daisy-chain topology များအတွက် 2-port Ethernet switch
peer-to-peer ဆက်သွယ်ရေးဖြင့် အချိန်နှင့် ဝါယာကြိုးကုန်ကျစရိတ်များကို သက်သာစေသည်
MX-AOPC UA Server နှင့် တက်ကြွစွာ ဆက်သွယ်ခြင်း
SNMP v1/v2c ကို ပံ့ပိုးပေးသည်
ioSearch utility ဖြင့် အစုလိုက်အပြုံလိုက် ဖြန့်ကျက်ခြင်းနှင့် ပြင်ဆင်ခြင်းတို့ကို လွယ်ကူစွာ လုပ်ဆောင်နိုင်ခြင်း
ဝဘ်ဘရောက်ဆာမှတစ်ဆင့် လွယ်ကူသော ပြင်ဆင်မှု
Windows သို့မဟုတ် Linux အတွက် MXIO library ဖြင့် I/O စီမံခန့်ခွဲမှုကို ရိုးရှင်းစေသည်
အတန်း I ဌာနခွဲ ၂၊ ATEX ဇုန် ၂ အသိအမှတ်ပြုလက်မှတ်
-၄၀ မှ ၇၅°C (-၄၀ မှ ၁၆၇°F) ပတ်ဝန်းကျင်အတွက် ကျယ်ပြန့်သော လည်ပတ်မှုအပူချိန် မော်ဒယ်များ ရရှိနိုင်ပါသည်

သတ်မှတ်ချက်များ

အဝင်/အထွက် အင်တာဖေ့စ်

ဒစ်ဂျစ်တယ် အဝင် ချန်နယ်များ ioLogik E1210 စီးရီး: 16ioLogik E1212/E1213 စီးရီး: 8ioLogik E1214 စီးရီး: 6

ioLogik E1242 စီးရီး: ၄

ဒစ်ဂျစ်တယ် အထွက် ချန်နယ်များ ioLogik E1211 စီးရီး: 16ioLogik E1213 စီးရီး: 4
ပြင်ဆင်သတ်မှတ်နိုင်သော DIO ချန်နယ်များ (jumper ဖြင့်) ioLogik E1212 စီးရီး: 8ioLogik E1213/E1242 စီးရီး: 4
ထပ်ဆင့်လိုင်းများ ioLogik E1214 စီးရီး: ၆
အန်နာလော့ထည့်သွင်းမှု ချန်နယ်များ ioLogik E1240 စီးရီး: 8ioLogik E1242 စီးရီး: 4
အန်နာလော့ အထွက် ချန်နယ်များ ioLogik E1241 စီးရီး: ၄
RTD ချန်နယ်များ ioLogik E1260 စီးရီး: ၆
သာမိုကာပယ် ချန်နယ်များ ioLogik E1262 စီးရီး: 8
သီးသန့်ထားခြင်း၊ ခွဲထားခြင်း 3kVDC သို့မဟုတ် 2kVrms
ခလုတ်များ ပြန်လည်သတ်မှတ်ရန် ခလုတ်

ဒစ်ဂျစ်တယ်ထည့်သွင်းမှုများ

ချိတ်ဆက်ကိရိယာ ဝက်အူဖြင့် တပ်ဆင်ထားသော Euroblock terminal
အာရုံခံကိရိယာ အမျိုးအစား ခြောက်သွေ့သောထိတွေ့မှု စိုစွတ်သောထိတွေ့မှု (NPN သို့မဟုတ် PNP)
အဝင်/အထွက် မုဒ် DI သို့မဟုတ် အဖြစ်အပျက်ကောင်တာ
ခြောက်သွေ့သောထိတွေ့မှု ဖွင့်သည်- GNDOff မှ short သို့ ဖွင့်သည်- ဖွင့်သည်
စိုစွတ်သောထိတွေ့မှု (DI မှ COM) ဖွင့်ထားသည်: ၁၀ မှ ၃၀ VDC ပိတ်ထားသည်: ၀ မှ ၃ VDC
တန်ပြန်ကြိမ်နှုန်း ၂၅၀ Hz
ဒစ်ဂျစ်တယ် စစ်ထုတ်ခြင်း အချိန်ကြားကာလ ဆော့ဖ်ဝဲလ် ပြင်ဆင်သတ်မှတ်နိုင်သည်
COM တစ်ခုလျှင် ရမှတ်များ ioLogik E1210/E1212 စီးရီး- ချန်နယ် ၈ ခု ioLogik E1213 စီးရီး- ချန်နယ် ၁၂ ခု ioLogik E1214 စီးရီး- ချန်နယ် ၆ ခု ioLogik E1242 စီးရီး- ချန်နယ် ၄ ခု

ဒစ်ဂျစ်တယ် အထွက်များ

ချိတ်ဆက်ကိရိယာ ဝက်အူဖြင့် တပ်ဆင်ထားသော Euroblock terminal
အဝင်/အထွက် အမျိုးအစား ioLogik E1211/E1212/E1242 စီးရီး: SinkioLogik E1213 စီးရီး: Source
အဝင်/အထွက် မုဒ် DO သို့မဟုတ် pulse output
လက်ရှိအဆင့်သတ်မှတ်ချက် ioLogik E1211/E1212/E1242 စီးရီး- ချန်နယ်တစ်ခုလျှင် 200 mA ioLogik E1213 စီးရီး- ချန်နယ်တစ်ခုလျှင် 500 mA
ပဲ့တင်ထွက် ကြိမ်နှုန်း ၅၀၀ Hz (အများဆုံး)
လျှပ်စီးကြောင်းလွန်ကဲမှုကာကွယ်မှု ioLogik E1211/E1212/E1242 စီးရီး- ၂၅°C တွင် ချန်နယ်တစ်ခုလျှင် 2.6 A ioLogik E1213 စီးရီး- ၂၅°C တွင် ချန်နယ်တစ်ခုလျှင် 1.5A
အပူချိန်လွန်ကဲစွာပိတ်ခြင်း ၁၇၅°C (ပုံမှန်)၊ ၁၅၀°C (အနည်းဆုံး)
ဗို့အားလွန်ကဲမှုကာကွယ်မှု ၃၅ ဗို့အား

ရီလေးများ

ချိတ်ဆက်ကိရိယာ ဝက်အူဖြင့် တပ်ဆင်ထားသော Euroblock terminal
အမျိုးအစား ပုံစံ A (NO) ပါဝါရီလေး
အဝင်/အထွက် မုဒ် ရီလေး သို့မဟုတ် ပဲ့လ်စ် အထွက်
ပဲ့တင်ထွက် ကြိမ်နှုန်း သတ်မှတ်ထားသော ဝန် (အများဆုံး) တွင် 0.3 Hz
လက်ရှိအဆင့်သတ်မှတ်ချက်ကို ဆက်သွယ်ပါ ခုခံအားဝန်: 5A@30 VDC၊ 250 VAC၊ 110 VAC
ထိတွေ့မှုခုခံမှု ၁၀၀ မီလီ-အုမ်း (အများဆုံး)
စက်ပိုင်းဆိုင်ရာခံနိုင်ရည် လုပ်ဆောင်ချက် ၅,၀၀၀,၀၀၀
လျှပ်စစ်ခံနိုင်ရည် 5A resistive load တွင် လုပ်ဆောင်ချက် ၁၀၀,၀၀၀
ပြိုကွဲနေသော ဗို့အား ၅၀၀ ဗို့အား
ကနဦးလျှပ်ကာခုခံမှု ၅၀၀ VDC တွင် ၁၀၀၀ မီဂါ-အုမ်း (အနည်းဆုံး)
မှတ်ချက် ပတ်ဝန်းကျင်စိုထိုင်းဆသည် ငွေ့ရည်ဖွဲ့ခြင်းမရှိရဘဲ ၅% မှ ၉၅% အကြားရှိရမည်။ ၀°C အောက် ငွေ့ရည်ဖွဲ့မှုမြင့်မားသောပတ်ဝန်းကျင်တွင် လည်ပတ်သည့်အခါ relay များသည် ချို့ယွင်းနိုင်သည်။

ရုပ်ပိုင်းဆိုင်ရာ လက္ခဏာများ

အိမ်ရာ ပလတ်စတစ်
အတိုင်းအတာများ ၂၇.၈ x ၁၂၄x၈၄ မီလီမီတာ (၁.၀၉ x ၄.၈၈ x ၃.၃၁ လက်မ)
အလေးချိန် ၂၀၀ ဂရမ် (၀.၄၄ ပေါင်)
တပ်ဆင်ခြင်း DIN-rail တပ်ဆင်ခြင်း၊ နံရံတပ်ဆင်ခြင်း
ဝါယာကြိုးတပ်ဆင်ခြင်း I/O ကြိုး၊ ၁၆ မှ ၂၆ AWG ပါဝါကြိုး၊ ၁၂ မှ ၂၄ AWG

ပတ်ဝန်းကျင်ဆိုင်ရာ ကန့်သတ်ချက်များ

လည်ပတ်မှု အပူချိန် စံမော်ဒယ်များ- -၁၀ မှ ၆၀°C (၁၄ မှ ၁၄၀°F) ကျယ်ပြန့်သော အပူချိန်။ မော်ဒယ်များ- -၄၀ မှ ၇၅°C (-၄၀ မှ ၁၆၇°F)
သိုလှောင်မှုအပူချိန် (ထုပ်ပိုးမှုပါဝင်သည်) -၄၀ မှ ၈၅°C (-၄၀ မှ ၁၈၅°F)
ပတ်ဝန်းကျင် ဆွေမျိုးစိုထိုင်းဆ ၅ မှ ၉၅% (ငွေ့ရည်ဖွဲ့ခြင်းမရှိ)
အမြင့် ၄၀၀၀ မီတာ4

MOXA ioLogik E1200 စီးရီး ရရှိနိုင်သော မော်ဒယ်များ

မော်ဒယ်အမည် အဝင်/အထွက် အင်တာဖေ့စ် ဒစ်ဂျစ်တယ် အထွက် အမျိုးအစား လည်ပတ်မှုအပူချိန်
ioLogikE1210 ၁၆xDI - -၁၀ မှ ၆၀ ဒီဂရီစင်တီဂရိတ်
ioLogikE1210-T ၁၆xDI - -၄၀ မှ ၇၅°C
ioLogikE1211 ၁၆xDO ရေစုပ်ကန် -၁၀ မှ ၆၀ ဒီဂရီစင်တီဂရိတ်
ioLogikE1211-T ၁၆xDO ရေစုပ်ကန် -၄၀ မှ ၇၅°C
ioLogikE1212 ၈xDI၊ ၈xDIO ရေစုပ်ကန် -၁၀ မှ ၆၀ ဒီဂရီစင်တီဂရိတ်
ioLogikE1212-T DI ၈ ခု၊ DIO ၈ ခု ရေစုပ်ကန် -၄၀ မှ ၇၅°C
ioLogikE1213 DI ၈ ခု၊ DO ၄ ခု၊ DIO ၄ ခု အရင်းအမြစ် -၁၀ မှ ၆၀ ဒီဂရီစင်တီဂရိတ်
ioLogikE1213-T DI ၈ ခု၊ DO ၄ ခု၊ DIO ၄ ခု အရင်းအမြစ် -၄၀ မှ ၇၅°C
ioLogikE1214 ၆x DI၊ ၆x ရီလေး - -၁၀ မှ ၆၀ ဒီဂရီစင်တီဂရိတ်
ioLogikE1214-T ၆x DI၊ ၆x ရီလေး - -၄၀ မှ ၇၅°C
ioLogikE1240 8xAI - -၁၀ မှ ၆၀ ဒီဂရီစင်တီဂရိတ်
ioLogikE1240-T 8xAI - -၄၀ မှ ၇၅°C
ioLogikE1241 ၄xAO - -၁၀ မှ ၆၀ ဒီဂရီစင်တီဂရိတ်
ioLogikE1241-T ၄xAO - -၄၀ မှ ၇၅°C
ioLogikE1242 ၄DI၊ ၄xDIO၊ ၄xAI ရေစုပ်ကန် -၁၀ မှ ၆၀ ဒီဂရီစင်တီဂရိတ်
ioLogikE1242-T ၄DI၊ ၄xDIO၊ ၄xAI ရေစုပ်ကန် -၄၀ မှ ၇၅°C
ioLogikE1260 ၆xRTD - -၁၀ မှ ၆၀ ဒီဂရီစင်တီဂရိတ်

  • ယခင်:
  • နောက်တစ်ခု:

  • သင့်စာကို ဤနေရာတွင် ရေးပြီး ကျွန်ုပ်တို့ထံ ပေးပို့ပါ။

    ဆက်စပ်ထုတ်ကုန်များ

    • MOXA EDS-P506E-4PoE-2GTXSFP Gigabit POE+ စီမံခန့်ခွဲထားသော စက်မှုလုပ်ငန်းသုံး Ethernet Switch

      MOXA EDS-P506E-4PoE-2GTXSFP Gigabit POE+ စီမံခန့်ခွဲရေး...

      အင်္ဂါရပ်များနှင့် အကျိုးကျေးဇူးများ built-in PoE+ port ၄ ခုသည် port တစ်ခုလျှင် 60 W output အထိ ပံ့ပိုးပေးသည်။ ပြောင်းလွယ်ပြင်လွယ် ဖြန့်ကျက်မှုအတွက် ကျယ်ပြန့်သော 12/24/48 VDC ပါဝါ input များ ပါရှိသည်။ အဝေးထိန်း ပါဝါကိရိယာ ရောဂါရှာဖွေခြင်းနှင့် ချို့ယွင်းမှု ပြန်လည်ကောင်းမွန်လာစေရန်အတွက် Smart PoE လုပ်ဆောင်ချက်များ bandwidth မြင့်မားသော ဆက်သွယ်ရေးအတွက် Gigabit combo port ၂ ခု ရှိသည်။ လွယ်ကူပြီး မြင်သာသော စက်မှုလုပ်ငန်းကွန်ရက် စီမံခန့်ခွဲမှုအတွက် MXstudio ကို ပံ့ပိုးပေးသည်။ သတ်မှတ်ချက်များ ...

    • MOXA MGate MB3170 Modbus TCP ဂိတ်ဝေး

      MOXA MGate MB3170 Modbus TCP ဂိတ်ဝေး

      အင်္ဂါရပ်များနှင့် အကျိုးကျေးဇူးများ အလွယ်တကူ ပြင်ဆင်သတ်မှတ်နိုင်ရန် Auto Device Routing ကို ပံ့ပိုးပေးသည် ပြောင်းလွယ်ပြင်လွယ် ဖြန့်ကျက်မှုအတွက် TCP port သို့မဟုတ် IP address ဖြင့် route ကို ပံ့ပိုးပေးသည် Modbus TCP server ၃၂ ခုအထိ ချိတ်ဆက်နိုင်သည် Modbus RTU/ASCII slave ၃၁ ခု သို့မဟုတ် ၆၂ ခုအထိ ချိတ်ဆက်နိုင်သည် Modbus TCP client ၃၂ ခုအထိ ဝင်ရောက်အသုံးပြုနိုင်သည် (Master တစ်ခုစီအတွက် Modbus request ၃၂ ခုကို သိမ်းဆည်းထားသည်) Modbus serial master မှ Modbus serial slave ဆက်သွယ်မှုများကို ပံ့ပိုးပေးသည် ဝါယာကြိုးချိတ်ဆက်ရလွယ်ကူစေရန် built-in Ethernet cascading...

    • MOXA EDS-208-T စီမံခန့်ခွဲမထားသော စက်မှုလုပ်ငန်းသုံး Ethernet Switch

      MOXA EDS-208-T စီမံခန့်ခွဲမထားသော စက်မှုလုပ်ငန်းသုံး Ethernet ဆွ...

      အင်္ဂါရပ်များနှင့် အကျိုးကျေးဇူးများ 10/100BaseT(X) (RJ45 connector), 100BaseFX (multi-mode, SC/ST connectors) IEEE802.3/802.3u/802.3x ပံ့ပိုးမှု ထုတ်လွှင့်မှုမုန်တိုင်းကာကွယ်မှု DIN-rail တပ်ဆင်နိုင်စွမ်း -10 မှ 60°C လည်ပတ်မှုအပူချိန်အပိုင်းအခြား သတ်မှတ်ချက်များ Ethernet Interface စံနှုန်းများ IEEE 802.3 for10BaseTIEEE 802.3u for100BaseT(X) နှင့် 100Ba...

    • MOXA UPort 407 စက်မှုလုပ်ငန်းသုံး USB Hub

      MOXA UPort 407 စက်မှုလုပ်ငန်းသုံး USB Hub

      မိတ်ဆက် UPort® 404 နှင့် UPort® 407 တို့သည် စက်မှုလုပ်ငန်းသုံး အဆင့် USB 2.0 hub များဖြစ်ပြီး USB port တစ်ခုမှ USB port ၄ ခုနှင့် ၇ ခုအဖြစ် အသီးသီး တိုးချဲ့ပေးပါသည်။ hub များကို လေးလံသော ဝန်ထုပ်ဝန်ပိုးများအတွက်ပင် port တစ်ခုစီမှတစ်ဆင့် စစ်မှန်သော USB 2.0 Hi-Speed ​​480 Mbps ဒေတာထုတ်လွှင့်မှုနှုန်းကို ပေးစွမ်းနိုင်ရန် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားသည်။ UPort® 404/407 သည် USB-IF Hi-Speed ​​အသိအမှတ်ပြုလက်မှတ် ရရှိထားပြီး ၎င်းသည် ထုတ်ကုန်နှစ်ခုစလုံးသည် ယုံကြည်စိတ်ချရသော အရည်အသွေးမြင့် USB 2.0 hub များဖြစ်ကြောင်း ညွှန်ပြနေသည်။ ထို့အပြင်၊ t...

    • MOXA OnCell G3150A-LTE-EU ဆယ်လူလာ ဂိတ်ဝေးများ

      MOXA OnCell G3150A-LTE-EU ဆယ်လူလာ ဂိတ်ဝေးများ

      မိတ်ဆက် OnCell G3150A-LTE သည် ခေတ်မီကမ္ဘာလုံးဆိုင်ရာ LTE လွှမ်းခြုံမှုပါရှိသော ယုံကြည်စိတ်ချရသော၊ လုံခြုံသော LTE gateway တစ်ခုဖြစ်သည်။ ဤ LTE ဆယ်လူလာ gateway သည် ဆယ်လူလာအပလီကေးရှင်းများအတွက် သင်၏ serial နှင့် Ethernet ကွန်ရက်များသို့ ပိုမိုယုံကြည်စိတ်ချရသော ချိတ်ဆက်မှုကို ပေးစွမ်းသည်။ စက်မှုလုပ်ငန်းဆိုင်ရာ ယုံကြည်စိတ်ချရမှုကို မြှင့်တင်ရန်အတွက် OnCell G3150A-LTE တွင် သီးခြားပါဝါ input များပါရှိပြီး၊ ၎င်းသည် အဆင့်မြင့် EMS နှင့် အပူချိန်ကျယ်ပြန့်သော ပံ့ပိုးမှုနှင့်အတူ OnCell G3150A-LT ကို ပေးစွမ်းသည်...

    • MOXA EDS-P510A-8PoE-2GTXSFP POE စီမံခန့်ခွဲထားသော စက်မှုလုပ်ငန်းသုံး Ethernet Switch

      MOXA EDS-P510A-8PoE-2GTXSFP POE စီမံခန့်ခွဲထားသော စက်မှုလုပ်ငန်းသုံး...

      အင်္ဂါရပ်များနှင့် အကျိုးကျေးဇူးများ IEEE 802.3af/at နှင့် ကိုက်ညီသော built-in PoE+ port ၈ ခု PoE+ port တစ်ခုလျှင် 36 W output အထိ ရရှိနိုင်ခြင်း၊ ပြင်ပပတ်ဝန်းကျင် အလွန်အမင်းအတွက် 3 kV LAN surge protection၊ powered-device mode analysis အတွက် PoE diagnostics၊ bandwidth မြင့်မားပြီး အကွာအဝေးရှည် ဆက်သွယ်မှုအတွက် Gigabit combo port ၂ ခု -40 မှ 75°C တွင် 240 watts full PoE+ loading ဖြင့် လုပ်ဆောင်နိုင်ခြင်း။ V-ON...